
Imperial DABMAN PBB 2
Imperial Dabman PBB 2 CD-spiller med DAB+/FM (3,5mm)...
fra 729,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Imperial Dabman PBB 2 CD-spiller med DAB+/FM (3,5mm)
Topplisten: Imperial CD-spiller

Imperial PBB 1
823,-
4

Imperial DABMAN PBB 2
729,-
1
Spesifikasjon
Mål
| Høyde | 92 mm |
| Bredde | 24.0 cm |
| Vekt | 1.0 kg |
| Dybde | 24.0 cm |
Type
| Type system | Alt-i-en |
Strømkilde
| Energikilde | Batteri |
Funksjoner
| Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv) | Nei |
| Funksjoner | Solcelledrift |
| Bærbar | Ja |
| Platespiller | Nei |
| Radio | Ja |
| CD-veksler | Ja |
Lyd
| Radioteknologi | DAB+, FM |
Tilkoblinger
| Analog RCA stereoutgang | Nei |
| Digital optisk ut (S/PDIF) | Nei |
| Analog RCA stereoinngang | Nei |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| USB | Ja |
| Ethernet | Nei |
Strømforsyning
| Oppladbart batteri (tilsluttet/integrert) | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Elektrisk (ikke USB) | Nei |
| Batterielevetid (ved bruk) | 10 h |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
Filformat
| Støttede filformater | MP3 |
Størrelse
| Produktvekt | 0.05 kg |
Kommunikasjon
| Trådløst nettverk | Nei |
Kompatibilitet
| Innebygd CD-spiller | Ja |
| Type (radio) | FM, DAB, DAB+ |
| Dokkingstasjon til mobil/nettbrett | Nei |
Lydegenskaper
| Innbygd høyttaler | Nei |
Bildeegenskaper
| Trykkskjerm (touchscreen) | Nei |
| Display | Ja |
Dekodere
| Lydfiler som støttes | MP3 |
Populære produkter

-7%
Philips AZB798T/12 Sort
1 490,-
1 599,-
9

Onkyo C 30 Svart
4 999,-
3

-4%
Lenco CD-011 Rosa
357,-
371,-
5

Reflexion RCR2260 Rosa
655,-
2

Philips Z6000 Sort
1 099,-
8

Lenco SCD-420 Sølv
735,-
9

Tangent CD II Svart
1 739,-
3

Denon DCD-600NE Svart
4 199,-
2

Crosley Voyager CD Player Dune
1 290,-
1

Lenco SCD-720SI
1 519,-
8

Tangent CD III CD spiller
2 299,-
6

-2%
Lenco SCD-650 Blå
1 019,-
1 039,-
5

Panasonic D550 Svart
1 869,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 729,- den billigste prisen for Imperial DABMAN PBB 2 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste cd-spiller for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.




