
InFocus IN118BBST
INFOCUS Genesis IN118BBST - DLP-projektor - kortkast - portabel - 3D (IN118BBST) - Teknologi: DLP - Lysstyrke: 3400ANSI Lumen - Kontrast: 30000:1 - Oppløsning: 1920 x 1080 - Vekt: 2.6Kg - Høyttalere: Ja - 3d-ready: Ja...
fra 13 549,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
INFOCUS Genesis IN118BBST - DLP-projektor - kortkast - portabel - 3D (IN118BBST) - Teknologi: DLP - Lysstyrke: 3400ANSI Lumen - Kontrast: 30000:1 - Oppløsning: 1920 x 1080 - Vekt: 2.6Kg - Høyttalere: Ja - 3d-ready: Ja
Topplisten: Infocus Projektor

-1%

-2%
InFocus INL4128 5600 Lumen DLP Projektor med 3D og Full HD 1920x1080
19 732,-
20 217,-
4

-3%

-3%
InFocus Genesis IN0026ST Hvit
5 493,-
5 652,-
3

-3%
InFocus Nemesis IN1026SL Hvit
9 287,-
9 560,-
3

-2%
Infocus IN1028ST
13 535,-
13 747,-
3

-2%
Infocus IN1026ST
12 124,-
12 316,-
3

-3%
Infocus IN1028SL
10 872,-
11 174,-
3

-2%
InFocus Authentic IN1048SL Hvit
21 245,-
21 633,-
3
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 10000 time |
| Levetid lampe (normal) | 8000 time |
| Lydnivå (normal) | 30 dB |
| Lydnivå (eco) | 28 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 0.4 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 3.3 m |
Mål
| Bredde | 313.0 mm |
| Dybde | 236.0 mm |
| Høyde | 107.0 mm |
| Vekt | 2.6 kg |
Type
| Teknologi | DLP |
| Projektortype | Standard |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | RS 232, VGA |
| HDMI | Ja |
| HDMI inn | 1 |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| Antall HDMI | 1 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 210.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
Bilde
| Oppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Sideforfold | 16:9 |
| Støttede oppløsninger | 1080p |
| HDR | Nei |
| 3D | Ja |
| 3D type | 3D |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 3400 |
| Lysstyrke ANSI (eco) | 2720 |
| Kontrast (dynamisk) | 30000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Zoom |
| Keystone-innstilling | Vertikal |
| Linsezoom | Digital, Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 2 x |
| Zoomforhold (optisk) | 1.1 x |
| Linsefokus | Manuell |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 148,-
3

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-13%
Optoma UHZ35 4K DLP Projektor med 3500 ANSI Lumen Hvit
1 012,-
1 162,-
5

JMGO N1S SE Hvit
10 929,-
2

Xiaomi Mi Laser Projector 150'
23 129,-
1

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

-7%
Hisense PT1 Smart TV Projektor Svart
24 847,-
26 694,-
2

-6%
Philips NeoPix 130 Arktisk Hvit
2 449,-
2 619,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 13 549,- den billigste prisen for InFocus IN118BBST blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
HvitXGIMI Vibe One Full HD bærbar projektor Hvit











