
InFocus Genesis 1024 x 768 0 ANSI lumens
InFocus Genesis IN114BB DLP 3D-projektor, XGA (1024x768) Svart - 3800 lumen...
fra 5 209,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
InFocus Genesis IN114BB DLP 3D-projektor, XGA (1024x768) Svart - 3800 lumen
Topplisten: Infocus Projektor

-2%

-3%

-2%
Infocus IN1028ST
13 397,-
13 617,-
3

-3%
Infocus IN1026ST
11 923,-
12 316,-
3

-3%
Infocus IN1028SL
10 733,-
11 023,-
3

-3%
InFocus Nemesis IN1026SL Hvit
9 165,-
9 438,-
3

-1%
Infocus Screenplay Vista SP2234ST
6 149,-
6 222,-
3

-3%
InFocus Genesis IN0026ST Hvit
5 429,-
5 569,-
3

-3%
InFocus Vista IN0044SL DLP projektor Hvit
4 941,-
5 118,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | InFocus Genesis 1024 x 768 0 ANSI lumens |
| Merke | Infocus |
| Farge | Svart |
| Modellnavn | InFocus IN114BB |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 10000 time |
| Levetid lampe (normal) | 8000 time |
| Lydnivå (normal) | 30 dB |
| Lydnivå (eco) | 26 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 1.2 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 11.9 m |
Mål
| Bredde | 313.0 mm |
| Dybde | 236.0 mm |
| Høyde | 107.0 mm |
| Vekt | 2.6 kg |
Type
| Teknologi | DLP |
| Projektortype | Standard |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | USB, VGA |
| HDMI | Ja |
| HDMI inn | 1 |
| USB inn | 1 |
| Type USB | A |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| Antall VGA | 2 st |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Antall HDMI | 2 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 210.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
| Strømforbruk (eco) | 210.0 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Nei |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1024x768 |
Bilde
| Oppløsning | 1024x768 (XGA) |
| Sideforfold | 4:3 |
| HDR | Nei |
| 3D type | 3D |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 3000 |
| Kontrast (standard) | 30000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Zoom |
| Keystone-innstilling | Vertikal |
| Linsezoom | Digital, Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 2 x |
| Zoomforhold (optisk) | 1.1 x |
| Linsefokus | Manuell |
| Støttede oppløsninger | 1080p |
| Lysstyrke ANSI (eco) | 3040 |
| Kontrast (dynamisk) | 30000 :1 |
| 3D | Nei |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 170,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-2%

JMGO N1S SE Hvit
10 029,-
1

-1%

-8%
Hisense PT1 Smart TV Projektor Svart
24 486,-
26 694,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 209,- den billigste prisen for InFocus Genesis 1024 x 768 0 ANSI lumens blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
Sony VPL PHZ60 WUXGA Laserprojektor HvitXGIMI Vibe One Full HD bærbar projektor HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor Grå









