
InFocus Prosjektor IN1024 LightPro Advanced LCD Series 1024 x 768 4000 ANSI lumens
InFocus LightPro LCD IN1024 3LCD Projektor XGA (4000 lumen)...
fra 6 929,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
InFocus LightPro LCD IN1024 3LCD Projektor XGA (4000 lumen)
Topplisten: Infocus Projektor

-2%

-2%

-1%
Infocus Screenplay Vista SP2234ST
6 149,-
6 197,-
3

-2%
InFocus Nemesis IN1026SL Hvit
9 190,-
9 388,-
3

-1%
Infocus IN1028ST
13 397,-
13 567,-
3

-2%
Infocus IN1026ST
11 922,-
12 225,-
3

-2%
Infocus IN1028SL
10 733,-
10 973,-
3

-2%
InFocus Genesis IN0026ST Hvit
5 429,-
5 544,-
3

-3%
InFocus Vista IN0044SL DLP projektor Hvit
4 955,-
5 093,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | InFocus Prosjektor IN1024 LightPro Advanced LCD Series 1024 x 768 4000 ANSI lumens |
| Merke | Infocus |
| Farge | Hvit |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Lydnivå (normal) | 32 dB |
| Lydnivå (eco) | 26 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 0.8 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 10.9 m |
Mål
| Bredde | 345.0 mm |
| Dybde | 99.0 mm |
| Høyde | 261.0 mm |
| Vekt | 3.3 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | LCD |
| LCD type | 3LCD |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | Ethernet, RS 232, USB, VGA |
| HDMI | Ja |
| HDMI inn | 2 |
| USB inn | 1 |
| USB versjon | 2.0 |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| Antall HDMI | 2 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 150.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Bilde
| Oppløsning | 1024x768 (XGA) |
| Sideforfold | 4:3 |
| Støttede oppløsninger | 2160p |
| HDR | Nei |
| 3D | Nei |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 4000 |
| Kontrast (standard) | 50000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Zoom |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Linsezoom | Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 4 x |
| Linsefokus | Manuell |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 184,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-9%

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

JMGO N1S SE Hvit
8 129,-
2

-1%

-1%
Hisense PT1 Smart TV Projektor Svart
24 486,-
24 686,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 929,- den billigste prisen for InFocus Prosjektor IN1024 LightPro Advanced LCD Series 1024 x 768 4000 ANSI lumens blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
Sony VPL PHZ60 WUXGA Laserprojektor HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor Grå








