
InFocus Quantum Laser Core Series 1280 x 800 3500 ANSI lumens
DLP-projektor, laser, 3D, 3500 lumen, WXGA (1280 x 800), 16:10...
fra 10 749,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
DLP-projektor, laser, 3D, 3500 lumen, WXGA (1280 x 800), 16:10
Topplisten: Infocus Projektor

-2%

-3%

-1%
Infocus Screenplay Vista SP2234ST
6 149,-
6 222,-
3

-3%
InFocus Genesis IN0026ST Hvit
5 429,-
5 569,-
3

-3%
InFocus Vista IN0044SL DLP projektor Hvit
4 941,-
5 118,-
3

-3%
InFocus Nemesis IN1026SL Hvit
9 165,-
9 438,-
3

-2%
Infocus IN1028ST
13 397,-
13 617,-
3

-3%
Infocus IN1026ST
11 923,-
12 316,-
3

-3%
Infocus IN1028SL
10 733,-
11 023,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | InFocus Quantum Laser Core Series 1280 x 800 3500 ANSI lumens |
| Merke | Infocus |
| Farge | Hvit |
| Modellnavn | InFocus INL156 |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (normal) | 30000 time |
| Lydnivå (normal) | 30 dB |
| Lydnivå (eco) | 28 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 1.2 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 7.7 m |
Mål
| Bredde | 337.0 mm |
| Dybde | 119.3 mm |
| Høyde | 265.0 mm |
| Vekt | 3.9 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | DLP |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | RS 232, USB, VGA |
| HDMI | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI inn | 2 |
| USB inn | 1 |
| USB versjon | 2.0 |
| Type USB | Micro |
| 3.5mm (AUX) ut | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Antall HDMI | 2 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 161.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Trådløs
| Bluetooth | Nei |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1280x800 |
Bilde
| Oppløsning | 1280x800 (WXGA) |
| Sideforfold | 16:10 |
| Støttede oppløsninger | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p |
| HDR | Ja |
| 3D | Ja |
| 3D type | Full 3D HD |
| Lyskilde | Laser |
| Lysstyrke ANSI | 3500 |
| Kontrast (standard) | 2000000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Zoom |
| Keystone-innstilling | Vertikal |
| Linsezoom | Manuell optisk |
| Zoomforhold (digital) | 1 x |
| Linsefokus | Manuell |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 170,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-2%

JMGO N1S SE Hvit
10 029,-
1

-1%

-8%
Hisense PT1 Smart TV Projektor Svart
24 486,-
26 694,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 10 749,- den billigste prisen for InFocus Quantum Laser Core Series 1280 x 800 3500 ANSI lumens blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
HvitXGIMI Vibe One Full HD bærbar projektor HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor Grå









