
Innovation IT 2400 4GB CL17 1.2V LD
Pamięć Innovation Pc Ddr4, 4 Gb, 2400Mhz, Cl17 (4260124859526)...
fra 209,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
DDR4, modul, 4 GB, DIMM 288-pin, 2400 MHz / PC4-19200, CL15, 1.2 V, ikke-bufret, ikke-ECC, svart
Topplisten: Innovation It RAM

-1%
Innovation IT 16GB DDR4 3200MHz RAM - DIMM 288-pin i Svart
1 393,-
1 414,-
3

-1%

-2%

-4%
Innovation IT 16GB DDR4 2666MHz CL19 RAM
1 343,-
1 398,-
3

-1%

-4%
Innovation IT 8GB DDR3 1600MHz CL11 Minne
329,-
329,-
4

-4%
Innovation IT 16GB DDR4 2666MHz CL19 RAM
1 343,-
1 393,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Innovation IT 2400 4GB CL17 1.2V LD |
| Merke | Innovation It |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Minnetype | DDR4 |
| Antall minnebrikker | 1 |
| Minnehastighet | 2400 MHz |
| Spenning | 1.2 V |
| Lyseffekter | Nei |
| CAS Latency (CL) | CL17 |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 209,- den billigste prisen for Innovation IT 2400 4GB CL17 1.2V LD blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ram for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Corsair Vengeance DDR5 6400 32GB CL32 2 pack hvit CMH32GX5M2B6400Z32WCorsair Vengeance DDR5 6400 32GB CL32 2 pack hvit CMK32GX5M2B6400Z32WKingston ValueRAM CSODIMM DDR5 6400 32GB CL52 grønn KVR64V52BS8 32Kingston ValueRAM CSODIMM DDR5 6400 32GB CL52 grønn KVR64V52BD8 32
Corsair Vengeance DDR5 6000 96GB CL36 2 pack svart CMH96GX5M2E6000C36Kingston FURY Beast DDR5 6000 32GB CL36 svart KF560C36BBE2 32HP 8GB DIMM minne 669324 B21HP DDR3L 1600 4GB SO DIMM H6Y75AA#AC3
HP DDR4 2133 8GB T0E51AACorsair Vengeance DDR5 6000 64GB CL40 svart CMK64GX5M2D6000C40Corsair Vengeance DDR5 6000 64GB CL40 2 pack svart CMH64GX5M2D6000C40QNAP DDR5 16GB DIMM 5600MHz RAM 16GDR5K0 UD 5600





