
Insta360 Sumo Stand
Insta360 Sumo Stand Tripod for Insta360 Pro 2/Titan (1/4 + 3/8" gjenger)...
fra 7 419,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Gratis frakt
2 dager
Produktinformasjon
Insta360 Sumo Stand Tripod for Insta360 Pro 2/Titan (1/4 + 3/8" gjenger)
Topplisten: Insta360 Tripod

-10%
Insta360 Flow 2 Pro Standard Bundle - Summit White
1 679,-
1 872,-
5

-5%

-15%
Insta360 Flow 2 AI Tracker Bundle Stone Grey
1 199,-
1 415,-
5

-22%
Insta360 Flow 2 Standard Bundle Stone Grey
999,-
1 289,-
5

-39%
Insta360 Hand Mount Bundle
260,-
424,-
4
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Insta360 Sumo Stand |
| Merke | Insta360 |
| Type | Stativer |
| Modellnavn | Insta360 Sumo Stand |
Spesifikasjoner
| Materiale | Titan |
| Inklusiv stativhode | Nei |
| Antall ledd | 2 ledd |
| Egnet bruk | Foto, Video |
| Stativgjenge | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
Mål
| Arbeidshøyde (min) | 76.0 cm |
| Arbeidshøyde (max) | 299.0 cm |
Type
| Type stativhode | Uten stativhode |
| Type stativ | Tripod |
Størrelse
| Lengde sammenslått | 62.0 cm |
| Produktvekt | 2.15 kg |
Generelt
| Typ | Stativer |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 419,- den billigste prisen for Insta360 Sumo Stand blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tripod for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Tripod og Selfiestang med Fjernkontroll og Mikrofon SvartManfrotto PIXI Mini Stativ med mobilholderHohem iSteady MT3 for Camera & PhoneHohem iSteady MT3 Pro for Camera & Phone
Hohem iSteady MT3 Pro Kit for Camera & PhoneSony GP VPT1 Stativgrep og bordstativTelesin Fleksibelt mobilstativ med bøyelige ben og 360 rotasjon SvartRollei Easy Creator Quadpod for mobiLED-lys 360 roterbar
Levenhuk Level BASE TR20 Tripodstativ SvartWozinsky Selfie Stick WH181-Y1S 1.75m Aluminum Alloy TripodSteinberg Systems Stativ 276 474 mm 1/4"Steinberg Systems Stativ 270 402 mm 1/4"






