
Intel Xeon E-2136 / 3.3 GHz prosessor - Boks
Intel Xeon E-2136 3.3GHz 6-kjerners CPU (LGA1151, med kj??ler)...
fra 7 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Sammenligning av produkter
Her finner du de to mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.

Intel Xeon E-2136 / 3.3 GHz prosessor - Boks
7 539,-
Turbo/Precision Boost
Ja
Ja
Fläkt
Nej
Nej
Produktinformasjon
Intel Xeon E-2136 3.3GHz 6-kjerners CPU (LGA1151, med kj??ler)
Topplisten: Intel Prosessorer
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Boxed | Ja |
| Klokkefrekvens | 3.3 GHz |
| Virtualisering | Ja |
| Dynamisk frekvensjustering | Intel SpeedStep |
| Instruksjoner | MPX, SGX, TSX |
| Lanseringsår | 2019 |
Funksjoner
| Turbo Boost/Core | Ja |
| Maks frekvens | 4.5 GHz |
| Tekniktype | Intel VT-x, Intel VT-d, Intel EPT |
| Integrert grafikkprosessor | Nei |
| Turbo frekvens | Nei |
Kompatibilitet
| 64-bit prosessor | Ja |
| ECC | Ja |
Generelt
| Processortyp | Intel Xeon E |
| Micro-teknologi | 14 |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| Antall tråder | 12 stk |
| Antall kjerner | 6 stk |
| Maks. antal PCI Express-baner | 16 |
Prosessorer
| Kontakt | Intel Socket 1151 |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 539,- den billigste prisen for Intel Xeon E-2136 / 3.3 GHz prosessor - Boks blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste prosessorer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
AMD Ryzen 7 7800X3D - Tray Prosessor/CPU - 8 kjerner - 4.2 GHz - AMD AM5 - Bulk (uten vifte)AMD Ryzen 5 5500 MPK CPU 100 100000457MPKAMD Ryzen 7 9850X3D prosessorIntel Core i7 12700 12 kjerners CPU LGA1700 4,9GHz 12. gen Tray
Intel Core i5 12400 4,4 GHz 6 kjerner LGA 1700 Tray 12. genIntel Core i5 12400F 4.4GHz 6 kjerner LGA1700 Tray 12. genIntel Core i5 12500 4,6GHz 6 kjerner LGA1700 Tray 12. genAMD Ryzen 5 5600G Tray CPU 3,9 GHz 6 kjerner AM4
Intel Core i3 10105F 4,4GHz 4 kjerner LGA1200 TrayAMD Ryzen 7 5700X Tray CPU 3,4 GHz 8 kjerner AM4Intel Pentium Gold G6405 4,1GHz LGA1200 boks 10. gen 2 kjernerIntel Celeron G5905 3,5 GHz LGA 1200 Tray 2 kjerner 10. gen



























