Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X400/460 mm – Din beste venn i byggesonen!
Egenskaper ved Irwin Speedhammer Plus Bor
- Type: SDS+ bor for borhammer
- Total lengde: 460 mm
- Arbeideslengde: 400 mm
- Diameter: 12 mm
- Materiale: Høy kvalitet stål for ekstra holdbarhet
- Reduserer vibrasjoner: Designet for å fjerne borstøv effektivt og dempe vibrasjoner under bruk
Hvorfor velge Irwin Speedhammer Plus Bor?
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X400/460 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 460.0 mm |
| Bredde | 12.0 mm |
Fordeler og ulemper
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 148,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus Ø12 mm SDS+ Bor 460 mm for Betong og Murverk blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.