Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø14X150/210 mm – Utmerket valg for betongarbeid
Spesifikasjoner og funksjoner
- Type: Bor
- Total lengde: 150 mm
- Arbeideslengde: 210 mm
- System: SDS+
- Materiale: Høykvalitets stål for maksimal holdbarhet
Optimal ytelse for tunge oppgaver
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø14X150/210 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 210.0 mm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Boxer Fresesett 12 dele
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 81,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus Ø14 mm Betongbor 210 mm SDS+ blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.