Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø14X940/1000 mm
Designet for kraft og effektivitet
Spesifikasjoner
- Type: SDS+ Bor
- Lengde: 1000 mm
- Arbeidslengde: 940 mm
- Diameter: 14 mm
- Materialer: Egnet for murstein, betong, murverk, og granitt
Moderne teknologi for moderne prosjekter
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø14X940/1000 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 1000.0 mm |
| Bruksområde | Betong, Stein, Gneis, Granitt |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Boxer Fresesett 12 dele
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 566,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus Betongbor Ø14 mm 1000 mm for SDS+ blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.