Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø18X400/460 mm - Den perfekte boopplevelse
Spesifikasjoner som imponerer
- Type: Bor
- Total lengde: 460 mm
- Arbeideslengde: 400 mm
- Diameter: Ø18 mm
- Boretype: SDS+
Unike egenskaper til Irwin Speedhammer Plus Bor
Hvorfor velge Irwin Speedhammer Plus Bor?
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø18X400/460 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 460.0 mm |
Populære produkter
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Boxer Fresesett 12 dele
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 204,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus Ø18 mm 460 mm Betongbor for SDS+ blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.