Oppdag Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø22X400/460 mm
Spesifikasjoner og tekniske detaljer
  • Type: Bor
  • Diameter: Ø22 mm
  • Arbeideslengde: 400 mm
  • Total lengde: 460 mm
  • System: SDS+
Effektiv ytelse med Irwin Speedhammer Plus
Hvem kan bruke dette borret?
Hvorfor velge Irwin?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnIrwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø22X400/460 mm
MerkeIrwin
TypeBor
Mål
Lengde460.0 mm
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 331,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus SDS+ Betongbor Ø22 mm 460 mm for Elektroverktøy blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.