
Jabra Evolve2 55 MS Mono
Produktinformasjon
Jabra Evolve2 55 MS Mono - Trådløs Hodetelefon med Mikrofon
Opplev friheten med Jabra Evolve2 55 MS Mono - en trådløs hodetelefon designet for komfort og klar kommunikasjon.
Ultimat Trådløs Frihet
- Hodetelefondesign: On-ear
- Trådløs: Ja
- Kablet (hodetelefon>lydkilde): Ja
- Tilgjengelige farger: Sort
- Mikrofon: Ja
- Lanseringsår: 2023
- Kategori: Øreklokker
- Kommunikasjon: Trådløs
- Farge: Svart
- Type: Hodetelefoner
- Type hodetelefoner: On-Ear
- Lydgjengivelse: 1.0 (mono)
- Bluetooth versjon: 5.2
Gjør deg klar til å oppleve krystallklar lyd og enkel tilkobling med Jabra Evolve2 55 MS Mono. Med den nyeste Bluetooth 5.2-teknologien kan du nyte en rekkevidde på opptil 30 meter uten å måtte bekymre deg for kabler.
Klar Kommunikasjon
Jabra Evolve2 55 MS Mono er utstyrt med en kraftig mikrofon som sikrer tydelige samtaler uansett hvor du er. Enten du er på kontoret eller på farten, vil denne hodetelefonen sikre at du alltid er tilkoblet.
Ta kontroll over din arbeidsdag med Jabra Evolve2 55 MS Mono - den ultimate trådløse hodetelefonen for profesjonell kommunikasjon.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Jabra Hodetelefoner

Jabra Elite 4 Dark Grey

Jabra Elite 4 Marineblå

Jabra Elite 10 Titanium Black
Spesifikasjon
| Type | Hodetelefoner |
| Materiale | Akrylonitril-butadien-styren (ABS), Lær, Polykarbonat (PC), Rustfritt stål |
| Kabellengde | 1.2 m |
| Vekt | 79.0 g |
| Bredde | 185 mm |
| Dybde | 175 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Øreklokker |
| Type hodetelefoner | On-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Passer til | Kontor |
| Type kontakt | USB-C, USB-A |
| Batteritype | Innebygd batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Støydemping | Aktiv støydemping |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Play/Pause, Svare/Avslutte, Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Volumkontroll | Knapp |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Kontakttype | USB |
| NFC | Nei |
| Batteritid (drift) | 18.0 time |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Hodtelefoner | Nei |
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Batterilevetid (Støydemping) | 10 time |
| Batteridrevet | Ja |
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 30.0 m |
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | DECT |
| Støttede lydformater | AAC, SBC |
| Produktvekt | 79 g |
| Elementstørrelse | 28 mm |
| Bluetooth versjon | 5, 2 |
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Kanaler | Mono |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | Trådløse hodetelefoner |
| Kontroll | Volumkontroll, Svarknapp |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 38.0 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Lydgjengivelse | 1.0 (mono) |
| Maks inn-effekt | 30.0 mW |
| Membran | 2.8 mm |
| Effekthåndtering | 30 mW |
| Lanseringsår | 2023 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Apple AirPods 4 with Active Noise Cancellation

Apple AirPods Pro 3 Hvit

JBL Soundgear Clips Copper

JBL Live Flex Svart

Jabra Elite 4 Dark Grey

Bose QuietComfort Sandstone

Samsung Galaxy Buds3 Pro Sølv

Sennheiser HD 560S Sort

JBL JR310BT Blå
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 662,- den billigste prisen for Jabra Evolve2 55 MS Mono blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.













