KENDO DIAMANTBLAD TURBO 230X16/22,2/25,4
Kendo diamantblad turbo 230x16/22,2/25,4Kendo diamantblad turbo.DiamantkantFor Betong & SteinMål: Ø230mm x 16/22,2/25,4...
fra 229,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Kendo Diamantblad Turbo 230x16/22,2/25,4 – Kraften du trenger for å kutte gjennom betong og stein
Er du på jakt etter et pålitelig og effektivt diamantblad for å håndtere utfordrende materialer som betong og stein? Se ikke lenger enn Kendo Diamantblad Turbo! Med en størrelse på Ø230mm og dimensjoner 16/22,2/25,4mm, er dette bladet skreddersydd for å levere presise kutt og enestående ytelse, selv under de mest krevende forhold.
Praktiske spesifikasjoner for Kendo diamantblad
  • Diameter: Ø230mm
  • Borehull: 16mm, 22,2mm, 25,4mm (du har fleksibilitet til å bruke det på flere typer maskiner)