
Kerasilk Taming Balm 25ml
Restorative Balm er en nærende og fuktighetsgivende hårkrem som reparerer effektivt og gjenoppbygger umiddelbart skadet hår....
Volume:
25 ml
75 mlFor øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Kerasilk Hårprodukter

-10%
KERASILK Curl Balm 150 ml
200,5
222,-
8

-35%
KERASILK Multi-Purpose Hairspray 300 ml
171,75
264,-
8

-30%
Kerasilk Flat Iron Spray 75ml
171,75
244,-
7

-24%
Kerasilk Texturizing Spray 250ml
200,5
264,-
7

-2%
Kerasilk Specialists Hydrating Essence 150ml
264,-
269,-
6
Populære produkter

-8%
Lanza Healing Volume Zero Weight Gel 200ml
146,-
159,-
9

-4%
Fudge Matte Hed
82,94
86,-
16

-8%
Bjorn Axen Volume Mousse Medium Strong 200ml
119,-
130,-
5
Produktinformasjon
Restorative Balm er en nærende og fuktighetsgivende hårkrem som reparerer effektivt og gjenoppbygger umiddelbart skadet hår.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Kerasilk Taming Balm 25ml |
| Merke | Kerasilk |
| Volume | 25 ml |
| Type | Hårkrem |
Størrelse
| Pris per ml/g | 5 kr/ ml/g |
Generelt
| Egnet for | Dame |
| Mengde | 25 ml/g |
| Leave-in | Nei |
Aveda Tousle Texture Dry Texture Spray 150 Ml Nude 150 MLInnersense Curl Enhance Duo 295 mlLa Biosthetique Heat Protecting Spray 200 mlGlynt Kangoo U 20 ml
La Biosthetique Style Curl Controlling Mousse 100 mlLa Biosthetique Volumising Mousse 75 mlEAUde1974 Define & Activate Gel 200ml 200 mlAmerican Crew Forming Cream 50 g
Echosline Look Hair Volumizer Spray 200 mlEpiic nr. 25 Gloss’it Shine & Heat Protection Spray 250 mlDaily Naturals Detangler With Thermal Protection 250 mlLabel.m Shaper Toni & Guy Outlet 120 ml
















