
KERASILK Volumizing Spray 125 ml
Produktinformasjon
Kerasilk Volumizing Spray - For Naturlig Volum og Fylde
Opplev en eksplosjon av volum med Kerasilk Volumizing Spray 125 ml. Denne ultralette sprayen er beriket med biomimetisk silke og blå lotusekstrakt, og er 100% vegansk. Perfekt for deg med flatt og livløst hår som ønsker å transformere det til et fyldig og naturlig utseende.
Naturlig Volum og Fylde
- Forvandler flatt hår til voluminøst utseende
- Veier ikke håret ned
- Gir kropp, fylde og glans
Letthold og Beskyttelse
- Vektløs kondisjonering og hydrering
- Gir lett hold hele dagen
- Beskytter mot varmeskader
La deg forføre av duften med toppnoter av bergamott, cypress og eple, som smelter sammen med hvit sjasmin, lilje og krydret rav i basenoter. En sensorisk opplevelse som varer hele dagen.
Kerasilk Volumizing Spray er silikon- og sulfatfri, og passer for alle hårtyper. Gi håret ditt den ekstra boosten det fortjener med denne luksuriøse sprayen fra Kerasilk.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Kerasilk Hårprodukter

KERASILK Curl Balm 150 ml

KERASILK Multi-Purpose Hairspray 300 ml

Kerasilk Flat Iron Spray 75ml

Kerasilk Texturizing Spray 250ml

KERASILK Taming Balm 75 ml

Kerasilk Specialists Hydrating Essence 150ml
Spesifikasjon
| Produktnavn | KERASILK Volumizing Spray 125 ml |
| Merke | Kerasilk |
| Volume | 125 ml |
| Type | Hårspray |
| Hårtype | Alle hårtyper |
| Egenskaper | Volume |
| Funksjoner | Mer volum |
| Pris per ml/g | 1.62 kr/ ml/g |
| Mengde | 125 ml/g |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Lanza Healing Volume Zero Weight Gel 200ml

Fudge Matte Hed

Bjorn Axen Volume Mousse Medium Strong 200ml
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 186,25 den billigste prisen for KERASILK Volumizing Spray 125 ml blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hårprodukter for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

















