Laserworld EL-230RGB MKII
Produktinformasjon
Laserworld EL-230RGB MKII – Fargerik Laseropplevelse for Dine Arrangementer
Imponerende Spesifikasjoner
- Total effekt: 230 mW
- Farger: 7 farger inkludert hvit
- Effekter: Ca. 50 grunnleggende effekter (nivåer, tunneler, rutenett, bølger osv.)
- Operasjonsmoduser: Stand-alone, sound-to-light, DMX kontroll
- Garanti Effekt: 170 mW
- Strømforbruk: 15 W
- Mål: 205 x 145 x 70 mm