LC Power LC1200P2 1200W LC1200P2 V3.1 Platinum
LC POWER Lc1200P2 V3.1 Power Supply (LC1200P2 V3.1 Platinum) - Strøm: 1200W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Platinum...
fra 2 590,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Lc Power Strømforsyning
-1%
LC POWER LC-Power LC6850M V3.0
5
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | LC Power LC1200P2 1200W LC1200P2 V3.1 Platinum |
| Merke | Lc Power |
Populære produkter
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
5
-1%
Thermaltake Toughpower Gt Power Supply
981,-
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-2%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
889,-
-4%
be quiet! Power Zone 2 1200W BP030EU
-3%
Lian Li Edge Gold 850W strømforsyning (hvit)
ASUS ROG THOR 1600W Titanium PSU
2
MSI MPG A750GF, 750W PSU
849,-
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 590,- den billigste prisen for LC Power LC1200P2 1200W LC1200P2 V3.1 Platinum blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste strømforsyning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.