
LD Systems Stinger 10 G3
Produktinformasjon
Oppdag kraften med LD Systems Stinger 10 G3
Er du på jakt etter en høyttaler som både gir deg suveren lydkvalitet og imponerende holdbarhet? Da må du sjekke ut LD Systems Stinger 10 G3. Denne 2-veis passive høyttaleren med en 10" bassrefleks designet for å levere opptil 300 watt RMS er den perfekte løsningen for både mobile og faste PA-systemer.
Imponerende lydytelse
- 300 watt kontinuerlig kraft og maksimal lydtrykknivå på 120 dB
- Utstyrt med en spesialutviklet 10” basshøyttaler og BMS-kompresjonsdriver for dyp bassgjengivelse og krystallklare høyder
- Optimalisert med en BEM-metode som sikrer jevn dekning og minimaliserer forstyrrende refleksjoner, noe som gir deg en kontrollert og homogen spredning av lyden
Robust design
Enhver profesjonell musiker eller lydtekniker vil sette pris på byggekvaliteten på LD Systems Stinger 10 G3. Høyttaleren er laget av slitesterk bjørekryssfiner med en polyurea-finish, noe som gir en ekstra beskyttelse mot slitasje. De støtsikre frontgrillene sørger for at høyttaleren holder seg trygg, uansett hvor du tar den med deg.
Enkel montering og transport
- Leveres med ergonomiske håndtak for enkel transport
- 36 mm dobbelstiftsspole for en fleksibel monteringsvinkel på 0° eller 5°
- Inkluderer M10 opphengspunkter for variertebruksscenarier
Så, er du klar for å ta lydopplevelsen din til et nytt nivå? Med sin enestående lydkvalitet og robuste design, er LD Systems Stinger 10 G3 det perfekte valget for alle som ønsker å levere førsteklasses lyd. Uansett om du er DJ, musiker eller lydtekniker, vil denne høyttaleren bli din trofaste følgesvenn på enhver scene!
Topplisten: Ld Systems Høyttalere og pa-systemer

LD Systems ICOA 15 A

LD Systems U508 IEM

LD Systems ICOA 12 A

Ld Systems Maui 11 G3 Søyle Pa Sort

LD Systems ICOA 12 PC

LD Systems U308 IEM

LD Systems U508 IEM R

LD Systems Maui 28 G2 Bundle

LD Systems U308 IEM R

Istanbul Mehmet
Spesifikasjon
| Produktnavn | LD Systems Stinger 10 G3 |
| Merke | Ld Systems |
| Type | PA-høyttalere |
| Farge | Svart |
| Vekt | 11.5 kg |
| Høyde | 52.7 cm |
| Bredde | 32.5 cm |
| Dybde | 30.8 cm |
| Aktiv | Nei |
| Bærbar | Nei |
| Appstyring | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Chromecast for musikk | Nei |
| AirPlay | Nei |
| Spotify Connect | Nei |
| AirPlay 2 | Nei |
| Frekvensrekkevidde (min) | 65.0 Hz |
| Høyttalerkonstruksjon | Bassreflex |
| Følsomhet (dB) | 96 dB |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Watt (max peak) | 300.0 W |
| Signalseparasjon | 2-veis |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Tannoy VMS 1-WH

Behringer X Air XR18 Bundle 1

Soundboks The Charger

JBL IRX 108 BT

Behringer NX1000

Turbosound iQ15

Soundboks The Battery

Behringer NX3000D

Sennheiser IE Pro BT Adapter

Behringer CX3400 Super X Pro V2

HK Audio Premium PR:O Move 8 Battery

ART DTI

Bose S1 Pro Plus Cover Bundle
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 004,- den billigste prisen for LD Systems Stinger 10 G3 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste høyttalere og pa-systemer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


