
LED-pære E27 4,7W (40W) 4000K 470 lumen
LED-pære E27 4,7W (40W) 4000K 470 lumen. {{$master_brand} {{$master_ean}...
fra 44,5
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
LED-pære E27 4,7W (40W) 4000K 470 lumen. {{$master_brand} {{$master_ean}
Topplisten: Star Trading Lyspære
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | LED-pære E27 4,7W (40W) 4000K 470 lumen |
| Merke | Star Trading |
| Type | LED-pærer |
Spesifikasjoner
| Sokkel | E27 |
| Effekt | 40W |
| Lumen (lysstrøm) | 470.0 |
| Form | Klassisk |
| Antall i pakken | 1 pakk |
| Spenning | 240 V |
| Levetid | 15000 time |
| Fargegjengivelse (CRI) | 90 |
| Energiklasse | F |
| Egenskaper | Store lyspærer |
Mål
| Diameter | 60.0 mm |
| Høyde | 107.0 mm |
Generelt
| Fargetemperatur | 4000 |
Populære produkter

-11%
Philips LED-lampe G9 300 lm
50,-
56,-
7

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
6

Osram Night Breaker H11 LED kit
1 564,-
6
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 44,5 den billigste prisen for LED-pære E27 4,7W (40W) 4000K 470 lumen blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Scan Products pære til Luna Low Profile downlight 4000KScan Products pære til Luna Low Profile downlight 2700KDyberg Larsen E27 standardpære 3 trinns demping 8WDyberg Larsen E27 standardpære 3 trinns demping 4W 2700K
Dyberg Larsen E14 mignonpære 3 trinns demping 5WDyberg Larsen E14 mignonpære 3 trinns demping 4WE3light Ocean Bound Plastic E14 kronepære 2700K 4,9WPhilips Hue White Ambiance GU10 spotpære startpakke
Philips Hue White Ambiance E27 standardlampa 2 pakPhilips Hue White Color Ambiance E27 standardlampa 4 pack 9WPhilips Hue White Ambiance E27 standardlampa 4 pack 75WPhilips Hue White Ambiance E27 standardpære startpakke






















