
Ledvance Led Par16 Ra97 36° 230Lm 3,4W/930 35W Gu10 Dæmpbar
Dimbar GU10 med uovertruffen fargegjengivelse Denne Parathom PRO-serien av Ledvance GU10-pærer erstatter dine 230 V halogenpærer og leverer moderne belysning med dimming og rene, varmhvite farger. LED-pæren har et forbruk på 3,4 W, noe som tilsvarer en 35 W halogenpære, og kombinert med høy fargeuniformitet og avansert fargeg......
fra 49,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Dæmpbar GU10 med eksepsjonell fargegjengivelse Oppgrader belysningen i hjemmet ditt med Ledvance Parathom Pro GU10 spotpære. Denne brukervennlige pæren erstatter dine gamle halogenpærer og gir en moderne belysning med mulighet for dimming og varme, rene farger. Med et forbruk på kun 3,4 W gir denne LED-pæren lys som tilsvarer en tradisjonell 35 W halogenpære. Den høye fargegjengivelsen og enestående ensartethet gjør pæren perfekt for de som setter pris på kvalitet og langvarig ytelse. Parathom Pro er testet med flere dimmere og er kompatibel med anerkjente merker som ELKO, Eltako, Theben, Schneider Electric og Hager, noe som sikrer problemfri tilpasning i din eksisterende belysningsløsning. Varm hvit fargetemperatur for koselig atmosfære GU10-sokkelen gir mange bruksområder, fra stuer til utstillingslokaler og restauranter. Glaskroppens design gir en skinnende belysning som skaper en varm og innbydende stemning, perfekt for alle settinger. 5 års garanti for trygghet Med en garanti på f
Topplisten: Ledvance Lyspære
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Ledvance Led Par16 Ra97 36° 230Lm 3,4W/930 35W Gu10 Dæmpbar |
| Merke | Ledvance |
| Type | LED-pærer |
Spesifikasjoner
| Sokkel | GU10 |
| Effekt | 35W |
| Egenskaper | Små lyspærer |
| Materiale | Glass |
| Form | Spot |
| Lysfarge | Varmt hvitt lys |
| Fargegjengivelse (CRI) | 90 |
Mål
| Diameter | 50mm |
Størrelse
| Lengde | 52mm |
Populære produkter

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,44
17,88
3

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
5
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 49,- den billigste prisen for Ledvance Led Par16 Ra97 36° 230Lm 3,4W/930 35W Gu10 Dæmpbar blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Belid Belid dimbar lyskilde LED GU10 mini MR11 270lm 3000KGloben Lighting Laser filament LED E27 dimbar 12,5 cm E27Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 9,5 cm E27Normann Copenhagen Amp LED G4 lyskilde klar g4 0,4w g4 1w
Scandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Klar 2100KScandi Essentials Lit lyskilde E5 reservepære 12V 0,6W KlarScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 55V 3 pakning Klar 3W
Scandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 34V 3 pakning Klar 3WScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 806lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 470lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 470lm Klar 3000K






















