Ledvance Smart+ Orbis Moon 30W/2700-6500 480 mm, grå WiFi
Ledvance SMART+ WiFi Orbis Moon taklampe - 480mm (34W) hvit...
fra 1 439,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Opplev den smarte belysningen med Ledvance Smart+ Orbis Moon
Produktnavn: Ledvance Smart+ Orbis Moon 30W/2700-6500 480 mm, grå WiFi
Skap den optimale lysopplevelsen
Smart belysning for innendørsbruk
  • Type: Takplafonder
  • Innendørsbelysning: Ja
  • Farge: Grå
Med en LED lyskilde på 30W og muligheten til å justere fargetemperaturen fra varmt til kaldt lys (2700-6500K), kan du skape den perfekte atmosfæren uansett tid på dagen. Enten du trenger et klart arbeidslys eller ønsker å skape en avslappende stemning, gir Ledvance Smart+ Orbis Moon deg full kontroll over lyset.
Enkel installasjon og brukervennlighet
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
MerkeLedvance
FargeHvit
Spesifikasjoner
EgenskaperDimbar
Innendørs - eller utendørsbelysningInnendørsbelysning
Maks watt per lyskilde32.0 W
Mål
Vekt1309.0 g
Diameter48.0 cm
Høyde8.6 cm
Generelt
TypTakplafonder
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 439,- den billigste prisen for Ledvance Smart+ Orbis Moon 30W/2700-6500 480 mm, grå WiFi blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste taklampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.