Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig adapter som kan holde deg produktiv på farten? Da er Lenovo 65W USB-C DC Travel Adapter / 40AK0065WW akkurat det du trenger! Denne stilige, svarte adapteren er designet for å gi deg den energien du trenger, uansett hvor du befinner deg.
Kraft og fleksibilitet i lommen
  • Farge: Svart
  • Type: USB-C kabel
  • Maks elektrisk strøm: 3,25 A
  • Inngangsspenning: DC 12 / 24 V
  • Utgangsspenning: 5 / 9 / 15 / 20 V
  • Driftstemperatur: 5 °C til 40 °C
  • Fuktighetsområde: 8 - 80 %
Kompakt design for enkel transport
Sikkerhet og kvalitet fra Lenovo
I en verden der vi alltid er på farten, er det viktig å ha et pålitelig strømalternativ. Med Lenovo 65W USB-C DC Travel Adapter / 40AK0065WW, får du ikke bare kraften du trenger, men også tryggheten av å vite at kvaliteten er i toppklasse. Så hvorfor vente? Gjør reisen din enklere med denne fantastiske adapteren!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLenovo 65W USB-C DC Travel Adapter / 40AK0065WW
MerkeLenovo
FargeSvart
TypeUSB-C kabel
Mål
Vekt140 g
Tilkoblinger
FireWire
Nei
HDMI
Nei
Hodetelefonutgang
Mikrofoninngang
USB-drevet
DVI
DisplayPort
Thunderbolt-versjon
Tilkobling til datamaskinUSB Type-C
Størrelse
Produktvekt140 g
Lagring
Minnekortleser
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Generelt
KompatibilitetThinkPad L480
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 74,- den billigste prisen for Lenovo 65W USB-C DC Reisekabel Adapter Sort for ThinkPad blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler (strømkabler) for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.