Lenovo Tab M10 4G LTE 32 GB 25,6 cm (10.1") 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 11 Grau
Lenovo Tab M10 4G Lte 32 Gb 25.6 Cm (ZAAF0066PL) - Skjermstørrelse: 10.1" - Oppløsning: 1920 x 1200 - Vekt: 460g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: Android - Kapasitet: 32GB - Garanti / Måneder: 24...
fra 1 879,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Lenovo Tab M10 4G Lte 32 Gb 25.6 Cm (ZAAF0066PL) - Skjermstørrelse: 10.1" - Oppløsning: 1920 x 1200 - Vekt: 460g - Mobilt bredbånd: Ja - Operativsystem: Android - Kapasitet: 32GB - Garanti / Måneder: 24
Topplisten: Lenovo Nettbrett

-9%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Lenovo Tab M10 4G LTE 32 GB 25,6 cm (10.1") 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 11 Grau |
| Merke | Lenovo |
| Series | Lenovo Tab M10 |
| Farge | Sort, Hvit |
Spesifikasjoner
| Lanseringsår | 2019 |
Mål
| Høyde | 170 mm |
| Dybde | 8.5 mm |
| Bredde | 243 mm |
Strømkilde
| Batteritype | Li-polymer |
| Batterikapasitet | 4850 mAh |
Funksjoner
| Medfølgende tastatur | Nei |
| Funksjoner | Kan dokkes, Ansiktsgjennkjenning |
Tilkoblinger
| HDMI | Nei |
| Øvrige tilkoblinger | Hodetelefonutgang |
| Datatilkobling | USB |
| Type USB-kontakt | Micro-USB |
| USB-kontakt (totalt) | 1 stk |
| SIM-kort | Ja |
Strømforsyning
| Batterielevetid (ved bruk) | 9 h |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-versjon | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobilt bredbånd | 4G (LTE), 3G |
Minne
| Minnetype | DDR3 |
| RAM-minne | 2 GB |
Størrelse
| Produktvekt | 480 g |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1280x800 |
| Paneltype | IPS (TFT) |
Kamera
| Videoinnspilling | Nei |
| Antall kameraer | 1 stk |
| Innebygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Kameraegenskaper | Autofokus |
Lagring
| Minnekortleser | Ja |
| Kompatible minnekort | microSD, Secure Digital (SD) |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Lagringsplass | 32 GB |
Prosessor
| Prosessorhastighet | 2 GHz |
Kommunikasjon
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System | GPS, A-GPS, BeiDou, GLONASS |
| 5G (NR) | Nei |
| Type av SIM-kort | Nano SIM |
Bildeegenskaper
| Bildeforhold | 16:10 |
| Skjermteknologi | LCD |
Prosessorer
| Prosessorkjernetype | 4 (Quad) Core |
| Grafikkprosessortype | Adreno 504 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | Qualcomm Snapdragon 429 SDM429 |
Populære produkter

-4%
iPad Mini 6 8,3" 64GB med 5G og Wi-Fi i Stellargrå
4 490,-
4 690,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 879,- den billigste prisen for Lenovo Tab M10 4G LTE 32 GB 25,6 cm (10.1") 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 11 Grau blant 1 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste nettbrett.
Xiaomi Redmi Pad 2 WiFi 6GB/128GB PurpleSamsung Galaxy Tab A9+ WiFi 6GB/128GB SilverBlackview Tab 70 WiFi 4GB/64GB GråOukitel OT6 WiFi 4GB/64GB Grå
Oukitel OT12 4G 4GB/256GB LillaTeclast T65 Max WiFi 8GB/256GB GråBlackview Tab 90 WiFi 4GB/128GB BlåBlackview Tab 90 8GB/128GB Rosa
Ulefone A9 Pro 4GB/128GB LTE BlåLenovo Yoga Tab 11" 12GB/256GB WiFi BeigeLenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" inkl. penn Wi Fi 8GB/128GB Luna GreyLenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" inkl. folio deksel og penn Wi Fi 8GB/256GB Luna Grey























