
Lenovo Tab M9 32 GB 22,9 cm (9) Mediatek 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Grå
Lenovo Tab M9, 22,9 Cm (9"), 1340 X 800 Pixlar, 32 Gb, 3 Gb, Android 12, Grå...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Lenovo Nettbrett

Lenovo M10 Plus 3rd Gen
279,-
3
Populære produkter

-9%
Samsung Galaxy Tab A9+ 128GB/8GB - Graphite
2 739,-
2 739,-
2
Produktinformasjon
Lenovo Tab M9, 22,9 Cm (9"), 1340 X 800 Pixlar, 32 Gb, 3 Gb, Android 12, Grå
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Lenovo Tab M9 32 GB 22,9 cm (9) Mediatek 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Grå |
| Merke | Lenovo |
| Farge | Grå |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobilt nettbrett |
Mål
| Bredde | 215, 4 mm |
| Dybde | 136, 8 mm |
| Høyde | 7, 99 mm |
| Vekt | 344 g |
Strømkilde
| Batteriteknologi | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterikapasitet | 5100 mAh |
| Hurtiglading | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.1 |
Skjerm
| Paneltype | IPS |
Bærekraftinformasjon
| Sertifiseringer | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 RoHS TÜV |
Kamera
| Ansiktsgjenkjenning | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Lagring
| Internminne | 3 GB |
| Lagringskapasitet | 32 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | Helio G80 |
| Prosessorkjerner | 8 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Pris og prishistorikk
Lenovo Tab One 8,7" LTE 4GB/128GB Luna GreyOnePlus Pad 4 12GB/256GB WiFi BrownBlackview Active 10 Pro 12GB/256GB OransjeSamsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 8GB/256GB Red
Nubia Red Magic Astra 24GB/1TB SølvAcer Iconia Tab A8 Wi-Fi 4GB/64GB SortXiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB/256GB SilverOnePlus Pad 4 12GB/512GB WiFi Sage
OnePlus Pad 4 12GB/256GB WiFi SageNavitel T797 3GB/ 64GB LTE SvartAcer Iconia Tab A10 Wi-Fi 4GB/64GB SortAcer Iconia Tab A11 Wi-Fi 4GB/64GB Sort




















