LG  24BQ55WY-B
LG 24BQ55WY-B
LG 24BQ55WY-B 24" LCD-skjerm - 1920x1200, 75Hz, IPS, 5ms...
fra 2 409,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LG  24BQ55WY-B
LG 24BQ55WY-B
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
180 Hz
Produktinformasjon
Oppdag LG 24BQ55WY-B – Din perfekte skjermløsning!
Imponerende bildekvalitet
  • Paneltype: IPS/PLS gir deg klare og levende farger, uansett vinkel.
  • Kontrast: Med en kontrast på 1000:1 får du dype svarte og lyse hvite nyanser.
Fleksibel og praktisk design
  • Justerbar høyde: Tilpasser seg enkelt til dine preferanser.
  • Tiltbar: Få den beste visningsvinkelen uten problemer.
  • Pivot 90°: Perfekt for dokumentarbeid eller webdesign.
Tilkoblingsmuligheter
  • HDMI: Koble til videokilder eller spillkonsoller.
  • DisplayPort: God for høyoppløselige tilkoblinger.
  • Hodetelefonutgang: Lytt privat uten forstyrrelser.
Design og oppsett
I en klassisk svart farge og med VESA-feste (100x100 mm) kan du enkelt montere skjermen på veggen eller på et stativ for et ryddigere arbeidsområde. Dette er en monitor for alle som ønsker et stilrent og funksjonelt arbeidsmiljø!
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 24BQ55WY-B
MerkeLG
FargeSvart
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Kontrast1000 :1
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Fargedybde8 bit
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)239, 2 mm
Høyde (med stativ)390 mm
Vekt (med stativ)6, 1 kg
Dybde (uten stativ)49, 2 mm
Høyde (uten stativ)350, 7 mm
Vekt (uten stativ)4 kg
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Thunderbolt
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI1
HDMI-versjon1.4
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Sideforhold16:9 (Wide)
Lysstyrke (nits)300 cd/m²
Oppdateringsfrekvens60 Hz