LG 24bp450y-B
LG 24bp450y-B
LG 24BP450Y-B 24" LED-skjerm - 1920x1080, 75Hz, IPS, 5ms...
fra 1 819,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LG 24bp450y-B
LG 24bp450y-B
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
100 Hz
165 Hz
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Oppdag LG 24BP450Y-B 24" LED-skjerm
Imponerende bildekvalitet
Med en oppløsning på 1920 x 1080 og en skjermstørrelse på 23.8”, gir denne IPS LCD-skjermen deg krystallklare bilder med livfulle farger. Den har et panel med 100 Hz oppdateringsfrekvens, noe som betyr at bildene flyter glatt, noe som er essensielt for både spill og film.
Praktisk design eller funksjonalitet
Brukervennlighet og tilkobling
Økonomisk valg med god energieffektivitet
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 24bp450y-B
MerkeLG
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
VESA-feste
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Ja
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
Ja
DVI inn
HDMI-versjon1.4
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Design panelFlat
Strømforsyning
Tilkobling for 9V/12V/14V
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)250 cd/m²
Oppdateringsfrekvens100 Hz