LG 27U631A-B 27" QHD IPS Skjerm 100Hz HDR10 USB-C Svart
LG 27U631A-B PC-skjerm - 27", QHD, 100Hz, IPS, HDR10...
fra 2 026,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppdateringsfrekvens
75 Hz
280 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Oppdag LG 27U631A-B – Den perfekte 27" QHD-skjermen!
Høy ytelse med raske responstider
Med en oppdateringsresponstid på bare 5 ms og en maksimal oppdateringsfrekvens på 100 Hz, opplever du superglatte bevegelser, uansett hva du bruker skjermen til. Enten du gamet, ser på film eller jobber med grafikk, vil den horisontale og vertikale synsvinkelen på 178° gi deg flott bildekvalitet fra nesten alle vinkler.
Moderne tilkobling og praktisk design
LG 27U631A-B er utstyrt med en innebygd USB-hub som gir deg enkel tilgang til tilkobling av enheter. Med en HDMI-port og en USB-C oppstrømsport, kan du enkelt koble til alt fra laptoper til spillkonsoller. Skjermen har også en flat formfaktor og kommer med VESA-montering (100 x 100 mm), så du kan finne den perfekte plasseringen på skrivebordet ditt. Vippjusteringen gir en fleksibel visningsvinkel fra -5 til 20 grader, noe som er ideelt for et komfortabelt arbeidsmiljø.
Forbedret bildekvalitet med HDR10
Bærekraftig og energieffektiv
LG 27U631A-B er ikke bare en skjerm med høy ytelse, men også en energieffektiv løsning. Den har et strømforbruk på bare 0,5 W i standby-modus og 0,3 W når den er av, hvilket gjør den til et miljøvennlig valg for ditt hjem eller kontor.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLg 27U631a-B - 27" | Ips | Qhd | 5Ms | 100Hz | Usb-C | Hdr10
MerkeLG
FargeSort
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Nei
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Høyde (uten stativ)362, 5 mm
Høyde (med stativ)454, 8 mm
Dybde (uten stativ)4, 7 mm
Dybde (med stativ)215 mm
Vekt (uten stativ)3, 18 kg
Vekt (med stativ)4, 4 kg
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
Ja
Innebygd USB-hub
Ja
Antall HDMI1
USB-C Power Delivery
Hodetelefonutgang1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 026,- den billigste prisen for LG 27U631A-B 27" QHD IPS Skjerm 100Hz HDR10 USB-C Svart blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.