LG 34WP85CP-B
LG 34WP85CP-B
LG Led Display 86.4 Cm (34") (34WP85CP-B) - Skjermstørrelse: 34" - Oppløsning : 3440 x 1440 - HD: UltraWide Quad HD - USB-C: 1 - DVI: 0 - DP: 1 - HDMI: 2 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Kurvet - Høydejustering: Ja - Energieffektivitetsklasse: G - Oppdateringsfrekvens: 60Hz...
fra 8 169,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LG 34WP85CP-B
LG 34WP85CP-B
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LED
LCD
Produktinformasjon
Opplev LG 34WP85CP-B - Den Ultimate Skjermen for Ditt Behov
Design og Tilpasningsmuligheter
  • Hodetelefonutgang: Ja
  • VESA-feste: Ja - Muliggjør enkel montering på veggen for optimal plassutnyttelse.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 34WP85CP-B
MerkeLG
ModellnavnLG UltraWide 34WP85CP-B LED Skjerm
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeStandard
PaneltypeIPS/PLS
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Fargedybde8 bit
VESA-mål100x100 mm
Innebygde høyttalere
Ja
Mål
Dybde (med stativ)260 mm
Høyde (med stativ)571, 1 mm
Vekt (med stativ)8, 2 kg
Dybde (uten stativ)90 mm
Høyde (uten stativ)359, 1 mm
Vekt (uten stativ)6, 3 kg
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
Thunderbolt
Nei
DVI
Antall DVI
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort-typeStandard
HDMI
Innebygd USB-hub
USB-C Power Delivery
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
Design
Pivot 90°
Kurvet skjerm
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Sideforhold21:9 (UltraWide)
HDR
Skjermoppløsning3440 x 1440 piksler
SkjermteknologiLED
Lagring
Minnekortleser
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Stort 34" UltraWide. Den 34-tommers 21:9-oppsetningen gir et bredt arbeidsområde og forbedrer opplevelsen av film og spill med bredere perspektiv.