LG 65" 4K UHD LED Smart TV med Wi-Fi 65UT91006LA
Lg Uhd 65Ut91006la.Aeu, 165,1 Cm (65"), 3840 X 2160 Piksler, Led, Smart Tv, Wi-Fi, Sort...
fra 7 991,-
Tilgjengelig i 1 butikker
LG 65" 4K LED TV 65UT91006LA
LG 65" 4K LED TV 65UT91006LA
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
55 "
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag LG 65UT91006LA – Din nye Smart TV
Fantastiske funksjoner for en uforglemmelig opplevelse
  • Skjermteknologi: LED med HDR for dypere farger og bedre kontrast.
  • Oppløsning: 3840 x 2160 px gir krystallklare bilder.
  • Tilkoblinger: HDMI, USB, Ethernet LAN og Bluetooth 5.1 for enkel tilkobling av enheter.
  • Lydsystem: Dolby Audio med 20W RMS for en fyldig lydopplevelse.
  • Smart-funksjoner: Kompatibel med Apple AirPlay 2 og Amazon Alexa for enkel stemmestyring.
Sofistikert design og brukervennlighet
Kraftig ytelse og energieffektivitet
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Funksjoner
Smart TV
Bilde
Skjermstørrelse65 "
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 991,- den billigste prisen for LG 65" 4K UHD LED Smart TV med Wi-Fi 65UT91006LA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.