LG 65" 4K OLED TV 2026 OLED65B65LA.AEU
ny
fra 19 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
65 "
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 65" 4K OLED TV 2026 OLED65B65LA.AEU
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 19 999,- den billigste prisen for LG 65" 4K OLED TV 2026 OLED65B65LA.AEU blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.