LG 65" OLED evo G6 4K TV 2026 OLED65G64LWAEU
ny
fra 39 999,-
Sammenligning av produkter
Ny
Energiklasse (HDR)
G
F
Skjermstørrelse
85 "
98 "
Produktinformasjon
Opplev enestående kontrast og lysstyrke med LG OLED evo G6 4K TV
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 65" OLED evo G6 4K TV 2026 OLED65G64LWAEU
MerkeLG
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 39 999,- den billigste prisen for LG 65" OLED evo G6 4K TV 2026 OLED65G64LWAEU blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.