LG 75" 4K Ultra HD Smart TV med webOS 75UR80006LJ
LG 75UR80006LJ 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart-TV WLAN Schwarz (75UR80006LJ.AEUD) - Skjermstørrelse: 75" - HDR: Ja - OLED: Nei - Vekt: 31.8Kg - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: G...
fra 17 356,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
65 "
55 "
Produktinformasjon
Oppdag LG 75UR80006LJ – Din nye Smart TV
Fantastiske funksjoner med LG 75UR80006LJ
  • Skjermstørrelse: 75" – Perfekt for å samle venner og familie til filmkvelder!
  • Smart TV: Ja – Få tilgang til alle dine favorittapper og streamingtjenester med et enkelt klikk.
  • Bildekvalitet: Med 4K-oppløsning får du krystallklare bilder som virkelig fanger detaljene.
  • Design: Slank og moderne, passer perfekt inn i ethvert hjem.
Hvorfor velge LG 75UR80006LJ?
Klar for å oppgradere?
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
OperativsystemwebOS
VESA-feste
Nei
Lanseringsår2023
Mål
Dybde (med stativ)361 mm
Høyde (med stativ)1027 mm
Vekt (med stativ)31, 8 kg
Dybde (uten stativ)59, 9 mm
Høyde (uten stativ)964 mm
Vekt (uten stativ)31, 4 kg
Funksjoner
Smart TV
Doble mottakere
Nei
Lyd
Støttede lydformaterAAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Tilkoblinger
Digital optisk ut (S/PDIF)
HDMI
Hodetelefonutgang
USB-kontakt
Innspillingsfunksjon via USB (PVR)
Antall HDMI3
HDMI-versjon2.1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Tilkobling for 9V/12V/14V
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetooth-versjon5.0
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiLED
HDR
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Trådløst nettverk (Wi-Fi)
Kompatibilitet
DLNA
Full HD (HD ready 1080p)
Ultra HD-sertifisert (UHD/4K)
HDR-stöd
4K120
Generelt
CI+
Annet
Nøkkelord4K TV
Bildeegenskaper
Bildestørrelse75 Tommer
Støttede videoformater2160p (4K Ultra HD)
Bildestørrelse (cm)189 cm
PanelteknologiLCD
Bildeskjerm
TV75-80"
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Stor 75” 4K LED-skjerm. Stor 75‑tommers LED-skjerm med 4K-oppløsning gir detaljert og levende visning i både film, sport og spill.
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 17 356,- den billigste prisen for LG 75" 4K Ultra HD Smart TV med webOS 75UR80006LJ blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.