LG 65"" QNED7E AI 4k Smart TV 65QNED7EA6B (2025)
LG 65"" QNED7E AI 4k Smart TV 65QNED7EA6B (2025) - 4K, WebOS, alpha 7 AI-prosessor Gen8, QNED - TV-er 60 - 69 tommer TV...
fra 7 938,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
55 "
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag en ny verden av underholdning med LG 65"" QNED7E AI 4k Smart TV. Med en generøs 65-tommers diagonalklasse og 4K UHD-oppløsning (3840 x 2160) gir denne TV-en deg en fantastisk seeropplevelse som du ikke vil gå glipp av. Uansett om du ser på favorittfilmene dine eller spiller de nyeste videospillene, vil bildet bli levende med utrolige detaljer og farger.
Fantastiske egenskaper for en unik TV-opplevelse
  • Smart TV: Ja, med WebOS for enkel tilgang til applikasjoner og streamingtjenester.
  • Størrelse: 65 tommer – perfekt for stuen eller hjemme kino-en.
  • Oppløsning: 4K UHD (2160P) for en klar og levende visuell opplevelse.
  • Bakgrunnsbelyst LCD: Gir bedre kontrast og dypere svartnivå.
Spesifikasjon
Funksjoner
Smart TV
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 938,- den billigste prisen for LG 65"" QNED7E AI 4k Smart TV 65QNED7EA6B (2025) blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.