LG 27US550-W PC-skjerm - 27", 3840x2160, 60Hz, IPS, 5 ms - Hvit...
fra 2 409,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LG UltraFine 27" 4K IPS Skjerm med HDR og 60Hz - Hvit
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
Produktinformasjon
LG UltraFine 27US550-W – Den perfekte skjermen for arbeidsplassen din
Er du på jakt etter en skjerm som virkelig leverer kvalitet og ytelse? Da er LG UltraFine 27US550-W akkurat det du trenger! Med en imponerende skjermdiagonal på 68,6 cm (27") og en fantastisk oppløsning på 3840 x 2160 piksler, får du en visualisering i 4K Ultra HD som gjør innholdet ditt strålende og detaljert.
Utviklet for ytelse
Designet for komfort og tilpasning
Tekniske spesifikasjoner i høy klasse
  • Oppdateringsresponstid: 5 ms
  • Oppdateringsfrekvens: 60 Hz
  • HDR-teknologi: High Dynamic Range 10 (HDR10)
  • Lyseffektivitet: 300 cd/m²
  • Kontrastforhold: 1000:1
  • Strømforbruk: 25,9 W (vanlig bruk)
  • HDMI-porter: 2 (HDMI 2.0)
  • DisplayPort: 1
  • Energieffektivitetsklasse: F
Bruksmuligheter
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Nei
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Høyde (uten stativ)363, 5 mm
Høyde (med stativ)539, 2 mm
Dybde (uten stativ)45, 4 mm
Dybde (med stativ)253, 2 mm
Vekt (uten stativ)7, 3 kg
Vekt (med stativ)4, 2 kg
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
Ja
HDMI-versjon2.0
Innebygd USB-hub
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
Hodetelefonutgang1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiLCD
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 409,- den billigste prisen for LG UltraFine 27" 4K IPS Skjerm med HDR og 60Hz - Hvit blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.