LG 27GS60QC-B PC-skjerm - 27" QHD, 180Hz, 1ms (UltraGear)...
fra 1 617,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
LG 27GS60QC-B computer monitor
LG 27GS60QC-B computer monitor
Siste kjente pris:
Sammenligning av produkter
LG UltraGear 27GS60QC QHD Gaming Monitor 180Hz 1ms Kurvet Svart
-10%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
180 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag LG Ultragear 27GS60QC-B - Den ultimate 27" gaming-skjermen
Er du på jakt etter en skjerm som tar spillopplevelsen din til nye høyder? Møt LG Ultragear 27GS60QC-B – en 27" buet gamingskjerm som kombinerer imponerende teknologi med stil. Med en skjermdiagonal på 68,6 cm og en oppløsning på 2560 x 1440 piksler, får du knivskarpe detaljer og et bredt fargespekter med 99 % sRGB-dekning. Opplev spillene dine slik de var ment å bli sett!
Fremragende ytelse med høy oppdateringsfrekvens
Med en oppdateringsfrekvens på 180 Hz og en lynrask responstid på 1 ms, gjør LG 27GS60QC-B de raskeste spillene til en lek. Du vil aldri gå glipp av et øyeblikk – si farvel til forsinkelser og flimring! Denne skjermens HDR10-støtte gir deg også et fantastisk dynamisk omfang, så du kan nyte både lyse og mørke scener på en balansert måte.
Imponerende design og brukeropplevelse
Praktiske funksjoner for spillere
Spesifikasjoner i et nøtteskall:
  • Paneltype: VA
  • Kontrast: 3000:1
  • Lysstyrke: 250 cd/m²
  • Støtte for NVIDIA G-Sync og AMD FreeSync
  • Energieffektivitet: Klasse F
  • Dimensjoner (med stativ): 604,9 mm (bredde) x 450,7 mm (høyde) x 226,5 mm (dybde)
  • Vekt: 4,8 kg
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLg Ultragear 27Gs60qc-B - - 27"
MerkeLG
FargeSvart
Spesifikasjoner
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Kontrast3000 :1
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Kamera (innebygd)
Nei
TypeGaming
Fargedybde8-bit
Lanseringsår2024
Innebygde høyttalere
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Bilde-i-Bilde (PIP)
EnergiklasseG
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Responstid1 ms
Pixelstørrelse0.233 mm
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Oppløsning2560x1440
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ9.57 cm
Bredde60.5 cm
Høyde (uten stativ)363, 8 mm
Høyde (med stativ)450, 7 mm
Dybde (uten stativ)95, 7 mm
Dybde (med stativ)226, 5 mm
Vekt (uten stativ)3, 5 kg
Vekt (med stativ)4, 8 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
DisplayPort-versjon1.4
Hodetelefonutgang
Ja
USB
Antall USB
Antall DisplayPort1 st
Ethernet
DisplayPort-typeStandard
Antall DVI
Antall VGA
Thunderbolt
HDMI-versjon2.0
VGA
HDMI
HDMI-porter2
DVI
DisplayPort
3,5mm In (AUX)
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Design
Justerbar høyde
Pivot 90°
Tiltbar
Skjermkurve1000R
Vridbar
Kurvet skjerm
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk HDR (1000h)29.0 kW/h
Strømforbruk (1000h)22.0 kW/h
Strømforbruk (i drift)19 W
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
HDR
Skjermstørrelse27.0 "
Sideforhold16:9 (Wide)
Oppdateringsfrekvens180 Hz
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 617,- den billigste prisen for LG UltraGear 27GS60QC QHD Gaming Monitor 180Hz 1ms Kurvet Svart blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.