
Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights 6,5g
Sammenligning av produkter

Produktinformasjon
Oppdag den strålende gløden med Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights!
Gi ansiktet ditt en uimotståelig glød med Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights 6,5g highlighter. Dette intenst pigmenterte pudderet vil umiddelbart lysne huden din og gi deg en effektfull finish med en utrolig flatterende skimmer.
Egenskaper:
- Volum: 6 g
- Type: Highlighters
Den silkemyke formelen glir sømløst på kinnbeina, legger seg på neseryggen og lyser opp de indre øyekrokene for en strålende glød som varer hele dagen. Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights er det perfekte tilskuddet til din makeuprutine, og vil definitivt få deg til å skinne!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Makeup Revolution Highlighter
Spesifikasjon
| Produktnavn | Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights 6,5g |
| Merke | Makeup Revolution |
| Volume | 6 g |
| Type | Highlighters |
| Egenskaper | Glans |
| Mengde | 10 ml/g |
| Pris per ml/g | 3.3 kr/ ml/g |
| Formula | Pudder |
| Typ | Contour, Highlighter/Illuminator |
| Nøkkelord | Sminke |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Iconic London Illuminator Original
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 59,- den billigste prisen for Makeup Revolution Highlight Reloaded Peach Lights 6,5g blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste highlighter for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.























