Melbye Skandinavia Presskabelsko KRF300-16 - 2030167
Presskabelsko KRF300-16 Fortinnet og med inspeksjonshull. På dimensjonene fra og med 185mm² kreves 2 pressinger. Presskabelsko for tverrsnitt 500 - 1000mm² kan også leveres....
fra 276,9
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Hvilke fordeler får du med KRF300-16?
  • Materiale: Laget av førsteklasses kobber for bedre ledningsevne.
  • Design: Kompakt og lett, noe som gjør installasjonen enkel og rask.
  • Dimensjon:Optimalisert for kabler med en tykkelse på opptil 16 mm².