Milwaukee Bordsirkelsag M18 FTS210 121B
Produktinformasjon
Oppdag Milwaukee Bordsirkelsag M18 FTS210-121B
Imponerende kuttedybde og kapasitet
Med en kuttekapasitet på 622 mm og et robust 210 mm blad kan M18 FTS210-121B enkelt kutte gjennom 19 mm OSB-plater opptil 190 meter på en enkelt opplading av det kraftige 12,0 Ah REDLITHIUM™ FORGE™ batteriet. Den imponerende kuttekapasiteten gir en kuttedybde på 63,5 mm ved 90 grader, og med en hastighet på 6300 omdr./min kan du forvente raske og presise kutt.