MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit

MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit

ATX Semi-tower Box Modecom White til en uslåelig pris.Type: ATX Semi-tower BoxFarge: HvitIkke inkludert: StrømforsyningVentilator: Ã 12 cm x 1Utvidelsesspor: 7Lengde: 45,5 cmHøyde: 47,5 cmFormfaktor: ATXmATXITXTilkoblinger: USB 3.2 x 2USB 2.0 x 2Kjenneskap: StøvbestandigLED-indikatorPå/av-bryterCable OrganizerGjenopprett-kna......
MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit
MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Svart
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.

Produktinformasjon

Oppdag MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit

Er du på jakt etter et stilrent og funksjonelt kabinett til din PC? Da er MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit det perfekte valget for deg! Med sitt elegante design i hvitt og glass, gir dette kabinettet ikke bare et moderne preg, men også en praktisk løsning for alle dine komponenter.

Spesifikasjoner som imponerer

  • Farge: Hvit
  • Type kabinett: Midi Tower (ATX)
  • Støttede formfaktorer: ATX, ITX, Micro-ATX
  • USB-A porter: 4
  • Hodetelefonutgang (3.5mm): Ja
  • Mikrofoninngang (3.5mm): Ja
  • Materiale: Herdet glass
  • 2.5" brønner: 3 st
  • 3.5" brønner: 2 st
  • Strømforsyning medfølger: Nei
  • Bredde: 20.5 cm
  • Høyde: 47.5 cm
  • Dybde: 45.5 cm
  • Vekt: 5.3 kg

Kraftig kjøling og utvidelsesmuligheter

Kabinettet kommer med plass til opptil 5 vifter, hvorav 2 vifter følger med.

I tillegg har du hele 7 utvidelsesspor, samt rikelig med plass til både CPU-kjøler (max høyde: 163 mm) og grafikkort (max lengde: 395 mm). Dette gir deg muligheten til å bygge en kraftig maskin uten begrensninger!

Egenskaper som gjør en forskjell

Kabinettdesignet er ikke bare estetisk tiltalende; det er også praktisk. Med støvbestandige funksjoner og en innebygd kabelorganisator, kan du holde systemet ditt ryddig og effektivt. Den smarte plasseringen av strømforsyningen i bunnen bidrar til bedre luftstrøm og enklere montering.

Klar for fremtiden med MODECOM OBERON Pro Glass!

Denne modellen er ideell for både gaming-entusiaster og de som ønsker et stilrent kontoroppsett. Med sin kombinasjon av stil, funksjonalitet og romslighet, er MODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit et valg du ikke vil angre på!

Sikre deg dette fantastiske kabinettet i dag, og ta det første steget mot å bygge din drømmedatamaskin!

Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnMODECOM OBERON Pro Glass - Kabinett - Tower - Hvit
MerkeModecom
FargeHvit
Spesifikasjoner
Type kabinettMidi Tower (ATX)
Støttede formfaktorerATX, ITX, Micro-ATX
Mål
CPU-kjøler høyde (max)163.0 mm
Grafikkort lengde (max)395.0 mm
Bredde20.5 cm
Høyde47.5 cm
Dybde45.5 cm
Vekt5.3 kg
Tilkoblinger
USB-A porter4
USB-C porter
Nei
Hodetelefonutgang (3.5mm)
Ja
Mikrofoninngang (3.5mm)
Ja
Design
MaterialeGlass
Strømforsyning
Strømforsyning medfølger
Nei
Plassering (strømforsyning)Bunn
Lagring
2.5" brønner3 st
3.5" brønner2 st
5.25" brønner1 st
Kjøling
Vifte
Ja
Medfølgende vifter2
Vifteplasser totalt5
Vifteplasser 80 mm0
Vifteplasser 90 mm0
Vifteplasser 92 mm0
Vifteplasser 120 mm2
Vifteplasser 140 mm0
Vifteplasser 200 mm0
Utvidelsesspor
Antall utvidelsesspor7 st

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Elegant hvitt glassdesign. Kabinettet er utstyrt med hardet glass, noe som gir et moderne og stilrent utseende og muliggjør en tydelig visning av komponentene.
Romslig og utvidbart. Det støtter ATX, ITX og Micro‑ATX, med 7 utvidelsesspor og plass til opptil 5 vifter – ideelt for komplekse bygg.
Praktiske porter og hodetelefonutgang. Kabinettet kommer med 4 USB‑A porter, samt 3,5 mm hodetelefon- og mikrofonutgang for enkel tilkobling av eksterne enheter.
Støvbestandig og kabelorganisering. Den innebygde kabelorganisatoren og støvfiltre holder systemet rent og forenkler montering.
Ulemper med dette produktet
Ingen medfølgende PSU. Strømforsyningen er ikke inkludert, så brukeren må kjøpe og installere egen PSU separat.
Mangel på USB‑C støtte. Det er ingen USB‑C porter, noe som kan begrense tilkoblingsmuligheter for nyere enheter.
Begrenset vifteinnstasjon. Kun to 120 mm vifteposisjoner og ingen 80 mm, som kan redusere valgmuligheten for kjøleløsninger.

FAQ