Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Nettverksswitch 62W
-2%

Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Nettverksswitch 62W

Netgear Gs308ep Ethernet Plus Nettverksswitch 8 Porter 1 Gbit/S 62 W Poe+...
fra 1 108,-
På lager i 5 butikker

Kjøp på nett

banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Nettverksswitch 62W
-2%
Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Nettverksswitch 62W
1 108,-
1 125,-

Produktinformasjon

Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch (62W)

Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch (62W) er den ideelle løsningen for deg som er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk. Med åtte 100/1000 Mbps porter gir denne svitsjen deg rask og pålitelig tilkobling til enhetene dine.

Funksjoner og spesifikasjoner

  • Ethernetstandarder: Gigabit Ethernet (1 Gbit/s)
  • Antall porter: 8
  • Managed: Nei
  • Rackmonteringsbar: Nei
  • Bredde: 15.8 cm
  • Høyde: 2.7 cm
  • Vekt: 0.49 kg
  • Dybde: 10.1 cm

Med LED-indikatorer og talekontroll gjør Netgear GS308EP det enkelt å overvåke og administrere nettverket ditt. Den kompakte designen gjør den enkel å plassere hvor som helst, enten det er hjemme eller på kontoret.

Denne svitsjen støtter også Quality of Service (QoS) for å sikre jevn dataoverføring til enhetene dine. Med en strømforsyning på 62W kan du enkelt koble til og drive enheter som krever Power over Ethernet (PoE+).

Enten du er en profesjonell IT-tekniker eller bare ønsker å oppgradere hjemmenettverket ditt, vil Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch (62W) være et pålitelig og effektivt valg for deg.

Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.

Spesifikasjon

Spesifikasjoner
EthernetstandarderGigabit Ethernet (1 Gbit/s)
Antall porter8
100/1000 Mbps porter8
PoEPoE+
PoE porter8
Managed
Nei
Rackmonteringsbar
Nei
Mål
Bredde15.8 cm
Høyde2.7 cm
Vekt0.49 kg
Dybde10.1 cm

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Full PoE+-støtte. Med 8 PoE+/PoE+ porter og en total kraftbegrensning på 62 W kan enheten enkelt gi strøm og nettverk til en rekke enheter som overvåkningskameraer, trådløse tilgangspunkt og IP-telefoner.
Gigabit Ethernet på alle porter. Alle 8 portene tilbyr 1000 Mbps, noe som sikrer rask og pålitelig nettverkstilkobling for både hjem- og kontorbruksområder.
Styrbare nettverksfunksjoner uten kompleksitet. Til tross for at svitsjen er liten, tilbyr den web-basert administrasjon, QoS, VLAN, IGMP‑snooping og link‑aggregation, som lar brukeren konfigurere og optimalisere nettverket uten behov for større infrastruktur.
Kompakt og lett. Med dimensjonene 15.8 cm × 2.7 cm × 10.1 cm og en vekt på 0.49 kg kan svitsjen enkelt plasseres på skrivebord, gulv eller i små rom uten behov for rackmontering.
Ulemper med dette produktet
Ingen 10G‑støtte. Alt nettverkstrafikk er begrenset til 1 Gbit/s, noe som kan være en begrensning for oppgraderingsbehov eller høydatekrav i avanserte miljøer.
Ikke rackmonterbar. Uten rack‑mount-funksjon kan enheten ikke monteres i standard rack, noe som kan være ubeleilig for større kontornettverk eller serverrom som er designet for rack‑mounting.
Begrenset PoE+ effekt. Den totale PoE+ kraften på 62 W betyr at du ikke kan koble til flere høyeffektive PoE+ enheter samtidig uten å overstige strømbegrensningen.

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 1 108,- den billigste prisen for Netgear GS308EP 8-Port PoE+ Gigabit Nettverksswitch 62W blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste switcher og huber for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.