Nexa Smartplugg IP44 m/fjernkontroll MGDR-3500 - 4514580
Nexa Mgdr-Set - Smartplugg - Trådløs - 433.92 Mhz...
fra 249,-
Tilgjengelig i 9 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Nexa Smartplugg IP44 med fjernkontroll MGDR-3500
Enkel kontroll og smarte funksjoner
Spesifikasjoner du vil sette pris på
  • Strømkilde: 220-240 VAC~50Hz
  • Maks. belastning: 3500 W (resistiv last) / 2400 W (motorvarmer)
  • Frekvens: System Nexa (433,92 MHz)
  • Rekkevidde: opptil 30 m
  • Minneplasser: 32
  • Strømforbruk: < 1 W (standby)