Nexa System Nexa Av/På 2000W MCMR-2000 14227 - 4514527
Gjør en vanlig stikkontakt til en del av et smarthjem...
fra 159,9
Tilgjengelig i 8 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Nexa System Av/På Mottaker MCMR-2000 - Gjør hjemmet ditt smartere!
Kraftige funksjoner for enkelt bruk
Nexa MCMR-2000 kan håndtere en belastning på opptil 2000 W, noe som gjør den ideell for alt fra belysning til større apparater. Den har også et relé med nullgjennomstrømningsbrudd, som ikke bare forlenger levetiden til mottakeren, men gir deg også tryggheten ved å vite at du bruker en pålitelig enhet.
Enkel installasjon og høy kompatibilitet
  • Type: Innbyggingsmottaker for fast installasjon
  • Dimensjoner: 48x48x25 mm
  • Minneplasser: 32 stk for tilkobling av flere enheter
  • Frekvens: 433,92 MHz
Installasjonen er enkel! Bare koble mottakeren til en tak- eller apparatboks, og den krever både fase og null for optimal drift. Med suveren brukervennlighet kan du koble den til en eksisterende bryter med 230 VAC-kontroll, noe som gjør den til et uunnværlig verktøy i ethvert moderne hjem.
Praktiske bruksområder
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnNexa System Nexa Av/På 2000W MCMR-2000 14227 - 4514527
MerkeNexa
TypeInnbyggingsmottaker
Generelt
Maksimal rekkevidde30 m
Pakke
Nei
TypInbyggnadsmottagare
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 159,9 den billigste prisen for Nexa System Nexa Av/På 2000W MCMR-2000 14227 - 4514527 blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste smart strømstyring for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.