Nexa Smartplugg IP44 - MGDR-3500 - 4514579
Nexa Mgdr-3500 - Smartplugg - Trådløs - 433.92 Mhz...
fra 199,-
Tilgjengelig i 8 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Nexa Smartplugg IP44 - MGDR-3500 - 4514579: Din Definitive Utendørs Løsning
Praktiske Funksjoner
Tekniske Detaljer som Impress
  • Strømkilde: 220-240 VAC~50Hz
  • Maksimal belastning: 3500 W (resistiv last) / 2400 W (motorvarmer)
  • Frekvens: System Nexa (433,92 MHz)
  • Rekkevidde: Opptil 30 m
  • IP-klassifisering: IP44 - perfekt for utendørs bruk
  • Mål: 53 x 70 mm
  • Strømforbruk: < 1 W (standby)
Bruksområder
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnNexa Smartplugg IP44 - MGDR-3500 - 4514579
MerkeNexa
TypeUtendørs uttak, Smart Plug, Fjernkontroll
FargeSvart
Mål
Bredde5.3 cm
Trådløs
Kommunikasjonsstandard433MHz, Z-Wave