Nexa Smartplugg MYCR-2300 - 4514576 1727949-01-569 1620886
Nexa MYCR-2300 Tr??dl??s Smart Plugg - 2300W - Hvit...
fra 124,9
Tilgjengelig i 9 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Nexa Smartplugg MYCR-2300 - Fjernstrømbryter i Hvit
Produktmerke: Nexa
Intelligent Strømstyring
  • Mini plug-in design for enkel bruk
  • Kan betjenes med hvilken som helst Nexa fjernkontroll
  • Smartmodus lar deg lagre og aktivere opptil tre forskjellige scenarier
Fleksibel Installasjon
  • Selvlærende system for enkel og problemfri montering
  • Kompatibel med Nexa Smart Mode-sendere for økt funksjonalitet
Tekniske Spesifikasjoner:
  • Bruksområde: Innendørs
  • Effekt: 2300W (Maks effekt: 2300W)
  • Spenning: 230V AC
  • Farge: Hvit
  • Trådløs Frekvens: 433,92 MHz med rekkevidde på opptil 30 meter
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnNexa Smartplugg MYCR-2300 - 4514576 1727949-01-569 1620886
MerkeNexa
TypeFjernstrømbryter
FargeHvit
Spesifikasjoner
Innen- eller utendørsbrukInnendørs
EgenskaperFjernkontroll
Antall i pakken1 stk
Antall1
Mål
Bredde4.8 cm
Høyde5.0 cm
Diameter48 mm