Nexans MILLIMAT/100 HS 100W 1m² varmematte - 1008161
Nexans Millimat/100 varmekabelmatte, 10 meter 500W Matten har en tykkelse på 4,5 mm og bredde 50 cm Nexans Millimat/100 Varmekabelmatte Nexans Millimat er ideell for rehabilitering av alle romtyper. Kabelmatten består av en tynn todeler varmekabel som er festet til et selvklebende, glassfiberforsterket plastnett. Millimat/100......
fra 1 699,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Opplev Komfort med Nexans MILLIMAT/100 HS Varmematte
Er du ute etter en effektiv og pålitelig varmeløsning til hjemmet ditt? Nexans MILLIMAT/100 HS 100W varmematten er akkurat hva du trenger for å skape en komfortabel atmosfære, uansett årstid. Denne geniale matte kan dekke et område på 1 m² og leverer en jevn og behagelig varme, perfekt for kalde vinterdager.
Produktspesifikasjoner
  • Effekt: 100W
  • Areal: 1 m²
  • Høyde: 110 mm
  • Dybde: 85 mm
  • Bredde: 225 mm
Hvorfor Velge Nexans MILLIMAT/100 HS?
  • Effektiv varmefordeling som eliminerer kalde områder.
  • En enkel installasjonsprosess som kan tilpasses dine behov.
  • En økonomisk løsning som kan bidra til reduserte oppvarmingskostnader.
Så hva venter du på? Opplev forskjellen med Nexans MILLIMAT/100 HS 100W varmematte, og gi deg selv den komforten du fortjener. Den perfekte løsningen for alle som ønsker å nyte et varmt og innbydende hjem!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnNexans MILLIMAT/100 HS 100W 1m² varmematte - 1008161
MerkeNexans
MaterialeHvit, Sort, Aluminium, Grå/Antrasitt
Mål
Høyde110 mm
Dybde85 mm
Bredde225 mm
Funksjoner
IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett)IP65
Generelt
Maks effekt per pære8.7 W
Antall pærer1 stk
SokkelG24d-2
Medfølgende pærerLysdiode (LED)
Maks. lysmengde312 lm
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 699,- den billigste prisen for Nexans MILLIMAT/100 HS 100W 1m² varmematte - 1008161 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler (strømkabler) for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.