Nilfisk MC 3C-170/820 XT 400/3/50 EU Høytrykksvask
3-faset høytrykksvasker med arbeidstrykk på opptil 170 bar, vannmengde på opptil 820 liter i timen og en rengjøringskraft på 4 kg. Obs, denne maskinen er utstyrt med en svensk stikkontakt....
fra 18 143,5
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Slangetrommel
Ja
Ja
Maks. trykk
150 bar
150 bar
Produktvekt
26.3 kg
38 kg
Høyde
955 mm
1017 mm
Dybde
394 mm
382 mm
Bredde
391 mm
382 mm
Funksjoner
Auto start/stopp, Varmtvannsvasker
Produktinformasjon
Nilfisk MC 3C-170/820 XT - Høytrykksvask med Kraft og Presisjon
Oppdag kraften av Nilfisk MC 3C-170/820 XT, en 3-faset høytrykksvasker designet for å gi deg en utrolig rengjøringskraft med opptil 170 bar og en imponerende vannmengde på 820 liter i timen. Denne kaldtvannsvaskeren er perfekt for deg som ønsker en pålitelig og effektiv rengjøringsløsning.
Ergonomisk Design og Praktisk Bruk
Kraftig ytelse med Brukervennlig Design
Spesifikasjoner og Fordeler
  • Arbeidstrykk: Opptil 170 bar