Nilox NXM49CRVDC
Gaming Monitor Nilox NXM49CRVDC 49" til en uslåelig pris.Type: GamingTilkoblinger: HDMIEnergiklassifiserin FDiagonal på skjermen (cm): 124,5 cmOppløsnin Full HDSkjerm: 49"Teknologi : IPS...
fra 9 796,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Ripa PC skjermer
-10%
-2%
ASRock Phantom Gaming 27" QHD IPS Skjerm 180Hz med HDR
-1%