
Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort
Produktinformasjon
Oppdag Elegansen med Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort
Gi ditt hjem et snev av moderne eleganse med Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 i klassisk svart utførelse. Denne pendellampen er laget av slitesterkt aluminium og har en enkelt lyskilde som skaper en behagelig belysning i ethvert rom.
Stilren Design og Tidløs Estetikk
- Type: Pendellamper
- Materiale: Aluminium
- Antall lyskilder: 1 Lamper
- Farge: Svart
Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort er en del av den ikoniske Tub-kolleksjonen, kjent for sitt stilrene design med rene linjer og enkle former. Den koniske lampeskjermen gir et mykt og jevnt lys som skaper en varm atmosfære i rommet.
Lys Opp Ditt Hjem Med Stil
Enten du ønsker å bruke denne vakre taklampen alene eller kombinere den med andre modeller fra Tub-serien, vil den definitivt tilføre et snev av eleganse til ditt interiør. La Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort være prikken over i-en i ditt hjem!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Normann Copenhagen Anheng lampe
Spesifikasjon
| Produktnavn | Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort |
| Merke | Normann Copenhagen |
| Farge | Svart |
| Antall i pakken | 1 st |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Materiale | Aluminium |
| Bredde | 44.0 cm |
| Diameter | 44.0 cm |
| Dybde | 44.0 cm |
| Høyde | 21.5 cm |
| Farge/materiale | Hvit, Sort, Aluminium |
| Antall pærer | 1 stk |
| Medfølgende pærer | Nei |
| Typ | Pendellamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Audo Hashira Taklampe Raw Ø18

Ellos Home Lysekrone Eurelia Krom

Lava takpendel 3 lys Beige

Kinto takpendel - Svart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 570,- den billigste prisen for Normann Copenhagen Tub Taklampe Ø44 Sort blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste anheng lampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






















